Hakkımızda

Beyazkar Şirketler Gurubu Olarak 2012 yılında Otomotiv Sanayisinde kendini siz değerli müşterilerine Beyazkar Otomotiv inş.tur.tar.san.tic.ltd.şti olarak tanıtmıştır. Gelişen teknoloji ve bilimle beraber gelen yeniliklere göre kendisini otomotiv sektöründe yeni araç gurupları yeni ürün yelpazesi ile güncellemiş ve bu doğrultuda daima ileri yönde yoluna siz değerli müşterilerimizin destekleri ile devam etmektedir. Bu doğrultuda müşterilerine en doğru ve en kaliteli ürünü ve hizmetleri ile destek vermeyi ilke edinmiştir.

Beyazkar otomotiv şirketi olarak siz değerli müşterilerimize araç gurupları olarak ( Peugeot, Citroen, Renault, Dacia ) ve  (Volkswagen, Seat, Skoda, Audi, Mercedes, Porsche ) araçların hem ORJİNAL hem de YAN SANAYİ olarak ANTALYA Sanayi sitesinde teknik personeli ile hizmetlerine devam etmektedir.

Her türlü soru görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bizler için değerlisiniz….Beyazkar Otomotiv Ürünleri olarak siz değerli müşterilerimizin ve takipçilerimizin fikir ve görüşleri bizler için çok değerlidir.